Rīki


Diviem Rumānijas iedzīvotājiem, Bogdan Nicolescu 37 un Radu Miclaus 37 , tiek piespriests attiecīgi 20 gadu un 18 gadu cietumsods par viņu iespējamo līdzdalību ļaunprātīgas programmatūras instalēšanā vairāk nekā datoros, lai iegūtu personisku lietotāja informāciju. Charlie Shrem piesprieda divus gadus cietumā par zīdaiņu darījumiem LandovBitInstant dibinātājs Charlie Shrem šai nedēļā ir piespriests divus gadus cietumā sakarā ar viņa saistību ar tiešsaistes nelegāla tirgus zīda ceļš. Bitcoin kalkulators: aprēķināt pašreizējo tirgus vērtību Kas ir bitēno kalkulators? Citiem vārdiem sakot, … Lasīt Vairāk ». Gox, lai noliegtu jebkādus pārkāpumus saistībā ar Tokijas bāzes Bitcoin apmaiņas sabrukumu. Ja neesat tā fani, izmēģiniet kādu no šīm uTorrent alternatīvām vai pieskarieties vecākajai uTorrent versijai un nosūtiet ziņojumu.

Ieguldiet Kriptogrāfijā Tūlīt

Daudzi arī meklē veidus, kā nopelnīt papildu naudu brīvajā laikā, un tam ir kriptogrāfijas tirgotājs mājās iespēju. Ja vai ir prātīgi tagad ieguldīt bitcoin, kā prasmīgi veidot ikdienas rutīnu, nopelniet nē tas izrādīsies.
Ask Noel Ir Bitcoin Labs Ieguldījums

Mēs dodam no aizdevuma vismaz Administrative, educationally-methodical, scientific-research organization, the technical design work with computer.